MGM Baltic užsiima dirbtinio akmens stalviršių gamyba įvairiems klientų poreikiams nuo reklaminių baldų iki interjero detalių. 

Dirbtinis akmuo – medžiaga, turinti daugybę privalumų

Dirbtinis, lietas arba akrilinis akmuo dažniausiai gaminamas iš akrilo dervos ir natūralių medžiagų, todėl jis pasižymi atsparumu smūgiams, temperatūrų pokyčiams, sąlyčiui su įvairiomis medžiagomis, o taip pat yra higieniškas, nes akrilinis dirbtinis akmuo dėl savo savybių neleidžia ant savo paviršiaus susikaupti nešvarumams. Lietas akmuo taip pat dėl savo tekstūrų ir spalvų pasirinkimo leidžia įgyvendinti bet kokius projektus. Akrilinis akmuo yra lengvai prižiūrimas, o esant poreikiui gali būti atnaujinamas.

 • dirbtinio akmens gaminiai
  anemptytextlline
 • dirbtinio akmens gaminiai
  anemptytextlline
 • dirbtinio akmens gaminiai
  anemptytextlline
 • dirbtinio akmens gaminiai
  anemptytextlline
 • Dirbtinio akmens stalviršis
  anemptytextlline
 • Registratūros stalas
  anemptytextlline
 • Dirbtinio akmens stalviršis
  anemptytextlline
 • Registratūros stalas
  anemptytextlline
 • Dirbtinio akmens stovas
  anemptytextlline
 • Dirbtinio akmens stalviršis
  anemptytextlline
 • Dirbtinio akmens stalviršis
  anemptytextlline
 • dirbtinio akmens gaminys
  anemptytextlline
 • Dirbtinio akmens gaminiai
  anemptytextlline
 • Dirbtinio akmens stalviršis
  anemptytextlline
 • Dirbtinio akmens stalviršis
  anemptytextlline

 

Populiariausias produktas – lieto akmens stalviršis

Vienas iš dažniausiai užsakomų dirbtinio akmens gaminių – lieto akmens stalviršis.

Dirbtinio akmens stalviršiai – vienas iš tinkamiausių pasirinkimų, kai norima modernių ir tuo pačiu patvarių sprendimų.

Dirbtinio akmens stalviršiai pasižymi ilgaamžiškumu, lengva priežiūra. Šis akmuo nesugeria spalvų, yra lengvai restauruojamas, puikiai lenkiasi, termoformuojasi ir klijuojasi. Unikalios šios medžiagos savybės leidžia baldo gamybos metu išgauti įvairiausias formas.

Pats lietas akmuo ir lieto, dirbtinio akmens stalviršis savo kaina, vertinant jo ilgaamžiškumą ir atsparumą, nėra brangus.

MGM Baltic, norėdama pasiūlyti platų dirbtinio akmens gaminių asortimentą, dirba su tokiais  žinomiausiais dirbtinio akmens gamintojais, kaip Corian, HI-MACS, Avonite, Staron ir kt.

Dirbtinis akmuo savo savybėmis yra pranašesnis už natūralų 

Dirbtinio akmens stalviršiai daugeliu atvejų yra pranašesni už natūralų akmenį dėl savo atsparumo: jie nebijo šarminių rūgštinių skysčių, juos sunku subraižyti indais, stalo įrankiais. Taip pat lieto akmens stalviršis, skirtingai, nei pagamintas iš natūralaus akmens, laikui bėgant nekeičia savo dėmių ir spalvų. Dirbtinio akmens stalviršiai yra lengvai valomi ir jų plovimui galima naudoti abrazyvinių medžiagų turinčius valiklius, kempines, kurios būtų žalingos natūraliam akmeniui.

Dirbtinis granitas bei marmuras – patvarūs ir ilgai išlaikantys grožį

MGM Baltic gali pasiūlyti įvairaus, panašaus į natūralų akmenį, tačiau praturtinto unikaliomis savybėmis dirbtinio akmens gaminius, idealiai imituojančius granitą ir marmurą.

Dirbtinis granitas

Lietas granitas gali būti itin įvairios spalvinės gamos, turi itin didelį atsparumą sutrenkimams, korozijai. Natūralaus granito stalviršiai nėra atsparūs dėmėms, todėl ant jų nepatartina palikti ilgą laiką išpiltų skysčių, nes šie susigeria ir ant paviršiaus pasilieka riebalinės bei rūgštinės dėmės. Dirbtinio akmens stalviršiai, imituojantys granitą, šio trūkumo neturi. Šis lieto akmens stalviršis yra itin lengvai valomas, ilgai išlieka nepakitęs, lyg būtų neseniai įrengtas.

Dirbtinis marmuras

Lietas marmuras yra gaminamas iš susmulkintų marmuro miltelių ir specialaus rišiklio. Skirtingai nei natūralaus akmens, dirbtinio marmuro lietas stalviršis ir kiti gaminiai neturi jungimo linijų, nes gaminami liejimo būdu. Todėl dirbtinio akmens gaminiai neturi tarpelių, kuriuose gali kauptis drėgmė ar nešvarumai. Natūralaus marmuro stalviršiai itin bijo rūgščių, jį gali lengvai pažeisti išpiltas vynas, kava, sultys, pjaustomas pomidoras, svogūnas ar citrina. Dirbtinio akmens stalviršiai iš marmuro, išlaikydami natūralaus akmens išvaizdą, leidžia džiaugtis ilgaamžiškumu, atsparumu rūgštims, nereikalauja didelės priežiūros ir atrodo puošniai bei prabangiai.

Lieto akmens stalviršis iš marmuro dėl savo blizgumo ir atsparumo gali būti pritaikomas ne tik virtuvės baldams, bet ir vonios kambariui.

MGM Baltic gaminių iš dirbtinio akmens įvairovė

MGM Baltic gaminami dirbtinio akmens gaminiai yra plačios spalvinės gamos bei panaudojimo galimybių. Dirbtinis akmuo dėl ilgalaikiškumo ir atsparumu karščiui, aplinkos poveikiui yra pritaikomas beveik bet kokioms reikmėms.

Išnaudodami geriausias dirbtinio akmens savybes, iš jo gaminame įvairius baldus, interjero detales ir reklaminius sprendimus.

Virtuvės baldai iš dirbtinio akmens

MGM Baltic gamina virtuvės stalviršius iš dirbtinio granito, marmuro ar kito akrilinio paviršiaus. Taip pat pagal individualius užsakymus yra gaminamos ir lieto akmens plautuvės. Dirbtinio akmens plautuvės yra lengvai valomos, atsparios sutrenkimams. Plačia spalvų  gama pasižymintis dirbtinis akmuo leis sukurti harmoningą, išskirtinį virtuvės kambario interjerą, kuris bus funkcionalus ir ilgaamžis.

Vonios baldai iš dirbtinio akmens

MGM Baltic gamina vonios stalviršius ir praustuvus iš dirbtinio akmens. Dirbtinis akmuo yra atsparus drėgmei, todėl itin tinka praustuvų gamybai. Lieto akmens praustuvai gali būti gaminami įvairių formų, spalvų, atsižvelgiant į vonios interjerą ir individulius poreikius. Lietas akmuo leidžia įgyvendinti bet kokius sumanymus. Dirbtinio akmens praustuvai yra lengvai prižiūrimi, atsparūs įbrėžimams, nebijantys rūgštinių valymo priemonių, todėl ilgai išlaiko savo patrauklią išvaizdą, o esant reikalui, gali būti lengvai atnaujinami.

Recepcijos ir registratūros stalai iš dirbtinio akmens

Recepcijos arba registratūros stalas – tai, ką klientas pirmiausia pastebi, atėjęs į įstaigą. Norint sukurti tinkamą įmonės ar prekės ženklo įvaizdį dar registratūroje, geriausias pasirinkimas – dirbtinio akmens stalviršiai.

Lieto akmens stalviršis gali būti pagamintas iš norimos spalvos ir medžiagų junginių, kurie labiausiai atspindėtų organizacijos įvaizdį ir derėtų bendrame interjere. Lieto akmens stalviršis gali būti gaminamas iš dirbtinio granito, marmuro ar vientiso akrilinio akmens, be jokių priemaišų. Lieto marmuro stalviršis suteiks jūsų registratūrai prabangos įspūdį, lietas granitas – solidumo. Dirbtinio akmens gaminiai, išlaikydami natūraliam akmeniui būdingą išvaizdą, neturi jo trūkumų ir yra daug patvaresnis, todėl labiau tinkamesnis reprezentacijai.

Dirbtinio akmens paviršiai gali būti puikiai naudojami viešbučių, biurų, grožio salonų ir kitų įstaigų priėmimo baldų gamybai.

Įvairūs dirbtinio akmens baldų ir vidaus interjero elementai

Dėl savo universalumo akrilinis akmuo gali būti pritaikomas grožio salonų, oro uosto, valdžios institucijų, viešbučių kambarių, naktinių barų ir kavinių interjero baldams nuo stalų, baro stalviršių iki vonios kambario baldų. Dirbtinio akmens baldai tarnaus ilgai, neprarasdami savo reprezentacinės išvaizdos.

Ekspoziciniai stendai, reklaminiai stovai iš dirbtinio akmens

Dirbtinis akmuo dėl gamyboje naudojamos liejimo technologijos galimybių, patvarumo, ilgaamžiškumo ir solidžios gaminio išvaizdos puikiai tinka ir reklaminių baldų gamybai. Itin paklausūs – dirbtinio akmens stendai bei dirbtinio akmens stovai. Taip pat iš lieto akmens gaminami ekspoziciniai stendai, prekybinės salos ir prekybiniai dirbtinio akmens stalviršiai.

Įgyvendiname sprendimus nuo idėjos iki montavimo darbų 

MGM Baltic komanda gali pasiūlyti pilną gaminių iš dirbtinio akmens projektavimo, dizaino, gamybos ir montavimo paslaugą. Nesvarbu, ar jums reikalingi dirbtinio akmens stalviršiai virtuvei, ar sudėtingas ekspozicinis stendas – galite pasikliauti mūsų profesionalumu, greitu ir kokybišku darbu.

Prireikus pagaminti ir įrengti ekspozicinį stendą, esame pasirengę jums padėti kokybiškai pasirengti parodai bet kuriame Lietuvos mieste ar užsienio valstybėje.

Norėdami užsisakyti dirbtinio, lieto akmens stalviršių gamybą, kreipkitės į mus jums patogiu metu elektroniniu paštu info@mgmbaltic.com arba telefonu +37068611145