MGM Baltic gaminami reklaminiai bokšteliai – pilonai gali būti ir tradicinio, ir originalaus dizaino, o taip pat – šviečiantys ar nešviečiantys.  

Pilonas – svarbiai informacijai išryškinti

Pilonai dažniausiai montuojami šalia verslo, paslaugų centrų, norint pateikti informaciją apie juose veikiančias įmones bei organizacijas, o taip pat – informacijai pateikti šalia degalinių.

Pilonas gali būti pasitelkiamas ne tik pastate esančių įmonių pavadinimų, logotipų atvaizdavimui, bet ir vietos biure, darbo laiko ar kitos įmonės klientams aktualios informacijos atvaizdavimui.

  • PILONAI
    anemptytextlline
  • PILONAI
    anemptytextlline

 

Pasirūpiname leidimais pilono įrengimui

Kadangi pilonai yra priskiriami antrajai nesudėtingų statinių grupei, jų įrengimui reikalingas leidimas. Juo, taupydami jūsų laiką, pasirūpinsime patys.

Neribotos pilonų įrengimo galimybės

Atsižvelgdami į jūsų pageidavimus, galime suprojektuoti ir pagaminti dvipusį arba vienpusį piloną, konstrukcijai parinkti jam tinkamiausią medžiagą, montavimo ir įtvirtinimo vietą, jo dydį.

Reklaminiai pilonai gaminami iš plieno arba aliuminio profilių, kurie įtvirtinami ant betoninio pagrindo. Šviečiančio pilono priekiui naudojamas organinį stiklą, kuris yra tinkamiausias, norint į konstrukciją integruoti LED šviesos diodus.

Šviečiantys informaciniai pilonai – nepakeičiama priemonė įmonėms, kurios veikia ir tamsiuoju paros metu ar yra įsikūrusios atokesnėse, nuo gatvės nutolusiose vietose. Apšviestas pilonas leis klientams matyti jūsų informaciją visą parą.

Bendraudami su savo klientais įvertiname ne tik jų poreikius, bet ir vietą, kurioje planuojamas pilonas. Todėl, atsižvelgdami į konkretų atvejį, galime pasiūlyti ir įprastus, ir nestandartinius sprendimus.

Nuo pilono idėjos iki montavimo darbų

Domina pilonai? MGM Baltic komanda yra pasirengusi pakonsultuoti ne tik dėl pilono dydžio, medžiagos, iš kurios jis bus gaminamas, bet ir dizaino išpildymo.

MGM Baltic gali jums pasiūlyti pilną paslaugą nuo reklaminio bokštelio idėjos pateikimo, jos vizualizavimo, maketavimo iki gamybos darbų, reikiamų leidimų sutvarkymo ir montavimo.

Norėdami užsisakyti reklaminių pilonų gamybą, įrengimą, kreipkitės į mus jums patogiu metu elektroniniu paštu info@mgmbaltic.com arba telefonu +37068611145