MGM Baltic gaminama lauko reklama padės pritraukti jūsų potencialių klientų dėmesį bei kurti jūsų įmonės ir prekės ženklo įvaizdį.

Siūlome įvairų lauko reklamos pasirinkimą

Profesionali ir patyrusi MGM Baltic komanda gamina įvairius lauko reklamos gaminius: tentus, pilonus, iškabas, lauko stendus.

 • REKLAMINES ISKABOS
  anemptytextlline
 • REKLAMINES ISKABOS
  anemptytextlline
 • REKLAMINES ISKABOS
  anemptytextlline
 • REKLAMINES ISKABOS
  anemptytextlline
 • REKLAMINES ISKABOS
  anemptytextlline
 • REKLAMINES ISKABOS
  anemptytextlline

Tentai

Gaminame atsparius aplinkos poveikiui, patvarius ir ilgaamžius tentus iš PVC medžiagos tvirtinimui ant reklaminių stendų ir kitų paviršių.

Pilonai

Gaminame reklaminius bokštelius, montuojamus šalia verslo, paslaugų centrų, kai norima pateikti informaciją apie juose veikiančias įmones bei organizacijas, taip pat – informacijai šalia degalinių. Galime pasiūlyti nešviečiančius arba šviečiančius pilonus, standartinio arba išskirtinio, tik jums sukurto dizaino sprendimus.

Iškabos

Gaminame įvairaus dydžio ir dizaino šviesdėžes, reklaminius skydus, tūrinių raidžių iškabas, reklamines lentelės iš jūsų pasirinktų medžiagų. Integruojame į jas LED apšvietimą.

Lauko stendai

Gaminame įvairius reklaminius lauko stendus, atsižvelgdami į kliento poreikius. Galime pagaminti nuo nedidelio, mobilaus lauko stendo iki didelių išmatavimų stendų, įrengiamų greitkeliuose, gatvėse, ant pastatų fasadų ir kitose erdvėse.

Lauko reklamos funkcija – pasiekti klientą už namų ar darbo ribų  

Lauko reklama turi pasiekti tikslinę auditoriją už jos namų ribų, pakeliui į darbą ar iš jo. Dažniausiai lauko reklama pastebima žmogui esant judėjimo būsenoje – einant, važiuojant transporto priemone. Todėl lauko reklama turi patraukti dėmesį, būti vizuali, aiški, neperkrauta informacija ir lengvai įsimenama per itin trumpą laiką, per kurį patenka į potencialaus kliento regėjimo lauką.

Tai stengiasi išpildyti ir patyrusi MGM Baltic komanda. Profesionalūs dizaineriai, dirbdami su projektuotojais gali ne tik pasiūlyti kokybiškai atliktus lauko reklamos sprendimus, bet ir sutaupyti jūsų laiką, nes jums nebereikia ieškoti skirtingų įmonių, kurios sukurtų jums lauko reklamos dizainą, suprojektuotų ir sumontuotų stendus.

Siūlome pilną lauko reklamos įgyvendinimą nuo idėjos iki montavimo

Patyrusi MGM Baltic dizainerių ir projektuotojų komanda gali pasiūlyti kūrybiškus sprendimus jūsų lauko reklamai ir jos įgyvendinimą vienoje vietoje. Mūsų gaminama lauko reklama savo kaina yra prieinama visiems.

Atsižvelgdami į jūsų pageidavimus, parengsime lauko reklamos projekto vizualizacijas, maketus, paruošime spaudą, suderinsime projektus su savivaldybėmis, o taip pat atliksime montavimo, išmontavimo, tentų keitimo darbus.

MGM Baltic užsiima lauko reklamos gamyba Vilniuje, Kaune bei kituose miestuose.

Norėdami užsisakyti lauko reklamos gamybą ir montavimą, kreipkitės į mus jums patogiu metu elektroniniu paštu info@mgmbaltic.com arba telefonu +37068611145