MGM Baltic gamina patvarius, ilgaamžius reklaminius tentus lauko ir vidaus reklamai.

Greitas atlikimas ir ilgas tarnavimo laikas

Reklaminiai tentai – vienas populiariausių ir pigiausių reklamos gaminių, pasižyminčių greitu atlikimu ir ilgu tarnavimo amžiumi.

Reklaminiai tentai gali būti neriboto dydžio ir gaminami iš įvairių medžiagų, kurios yra tinkamos plakato spaudai.

  • REKLAMINIAI TENTAI
    anemptytextlline
  • REKLAMINIAI TENTAI
    anemptytextlline

 

Reklaminiai tentai vidaus ir lauko reklamai

Reklaminiai tentai gali būti naudojami vidaus reklamai: iškaboms parduotuvių, prekybos centrų viduje pristatant įmonės prekės ženklą ar informuojant apie naują prekę, paslaugą, akcijas, nuolaidas ar kitus specialius pasiūlymus.

Reklaminiai tentai lauko reklamai pasitelkiami pranešti apie renginius, nuolaidas, specialias akcijas. Tai itin efektyvus būdas patraukti potencialaus kliento dėmesį už jo namų ar jūsų įmonės, parduotuvės ribų.  Jie gali būti tvirtinami lauke ant pastatų sienų, mobilių reklamos priemonių, lauko stendų, informacinių stovų, reklamai ant transporto priemonių, transporto stotelėse,. Renovuojamų pastatų dekoravimui, uždengimui.

Reklaminiai tentai ir vidaus, ir išorės reklamai gali būti gaminami su specialiais rėmais, stovais, kurie leistų juos pakabinti ir įtvirtinti tose vietose, kuriose nėra specialaus reklamos tvirtinimui skirto pagrindo.

Kokybę ir patvarumą užtikrina tinkama reklaminių tentų gamyba

Lauko reklamai dažniausia siūlome rinktis PVC medžiagą, kuri yra atspari bet kokiam žalingam aplinkos poveikiui (nebijo lietaus, saulės, vėjo), todėl iš jos pagamintas tentas gali tarnauti ilgą laiko (kokybiškai pagaminto tento tarnavimo amžius – iki 5 metų). Tai – ilgalaikė investicija, nes tentas reklaminiame stende gali būti kabinamas pakartotinėms reklamos kampanijoms.

Dažniausiai tento plakatas gaminamas su metaliniais žiedais ar kitomis lauko reklamos tvirtinimo prie stendo ar kitos konstrukcijos priemonėmis. Jos užtikrina tento stabilumą. Žiedai dažnai tento kraštuose tvirtinami kas 30 cm, tačiau juos pritvirtinti galime ir pagal jūsų individualius poreikius, pageidavimus didesniu ar mažesniu atstumu.

Specialiai reklamos stendui, ant kurio tvirtinamas tentas, galime pritaikyti jam tinkamiausią apšvietimą (LED, hologeninį ar kitą), užtikrinsiantį maksimalų reklaminės žinutės matomumą.

Siūlome paslaugas nuo idėjos iki jos įgyvendinimo

Norite užsisakyti reklaminį tentą? MGM Baltic komanda yra pasirengusi pakonsultuoti jus ne tik dėl planuojamo tento dydžio, medžiagos, ant kurios bus atliekama spauda, bet ir dizaino išpildymo.

MGM Baltic jums gali pasiūlyti pilną paslaugą nuo reklaminio tento idėjos pateikimo, jos vizualizavimo, maketavimo iki gamybos bei montavimo darbų.

Norėdami užsisakyti tento maketavimą, gamybą, tvirtinimą, kreipkitės į mus jums patogiu metu elektroniniu paštu info@mgmbaltic.com arba telefonu +37068611145