MGM Baltic pagal individualius klientų poreikius projektuojamos ir gaminamos prekybinės salos pasižymi funkcionalumu ir išskirtiniu dizainu.

Parduotuvių salos – pigus būdas įsirengti prekybos vietą

Patrauklaus dizaino ir funkcionalaus išplanavimo prekybos salos – vienas geriausių sprendimų, siekiant nedideliais įrengimo ir gamybos kaštais paruošti prekybos vietą.

 • PREKYBINES SALOS
  anemptytextlline
 • PREKYBINES SALOS
  anemptytextlline
 • PREKYBINES SALOS
  anemptytextlline
 • PREKYBINES SALOS
  anemptytextlline
 • PREKYBINES SALOS
  anemptytextlline
 • PREKYBINES SALOS
  anemptytextlline
 • PREKYBINES SALOS
  anemptytextlline

 

Tinkamai suprojektuotos prekybinės salos, įrengtos prekybos centro lankytojo kelyje, pritraukia jo dėmesį ir paskatina pardavimus.

Parduotuvių salos efektyvumas priklauso nuo jos dizaino funkcionalumo

Tam, kad būtų išnaudotas visas prekybos salos funkcionalumas, jos dizainas turi būti gerai apgalvotas.

Nedidelių išmatavimų erdvėje, kurioje įrengta pardavimo salelė, turi būti išskirtos klientams gerai matomos parduodamos produkcijos zonos. Tam, kad parduodama prekė išsiskirtų ir būtų gerai matoma, prekybinė salelė turi būti pagaminama parenkant konkrečiai prekei skirtą eksponavimo būdą ir vietą bei numatant jai tinkamą apšvietimą

Jūsų prekybos salelė – mūsų profesionalus įgyvendinimas

MGM Baltic dizaineriai ir baldų projektuotojai sukurs jums tokią prekybos salos koncepciją, kuri geriausiai atspindėtų jūsų prekės ženklą ir parduodamas prekes, atitiktų prekybos centro administratoriaus reikalavimus bei prekybos centro išplanavimą. O taip pat mes pasistengsime, kad jūsų pardavimo sala išsiskirtų iš šalia esančių, „kaimyninių“ prekybos salų.

Gerai apgalvoti dizaino sprendimai padės pristatyti jūsų prekes joms skirtoje vietoje, jūsų prekės ženklas nepasiklys tarp konkurentų, taps lengvai atpažįstamas.

Nesvarbu, kokio pobūdžio jūsų prekybos salelė ir, kuo joje norite prekiauti – laikrodžiais, kosmetika, papuošalais, mobiliaisiais telefonais, galanterija, parfumerija, suvenyrais ar kt. Surasime ir pritaikysime jūsų prekėms tinkamiausius eksponavimo sprendimus.

Siūlome visą paslaugą nuo idėjos iki jos įgyvendinimo

Norite įsirengti prekybinę salą, tačiau nežinote nuo ko pradėti? Ne bėda.

MGM Baltic gali pasiūlyti pilną parduotuvių salos gamybą nuo idėjos generavimo, vizualizavimo, projektavimo, braižymo, apipavidalinimo maketavimo iki gamybos ir montavimo reikiamoje vietoje.

Norėdami užsisakyti prekybinės salos maketavimą, projektavimą, gamybą ir montavimą, kreipkitės į mus jums patogiu metu elektroniniu paštu info@mgmbaltic.com arba telefonu +37068611145.