MGM Baltic gaminami informaciniai stendai pasižymi lengva, tačiau tvirta konstrukcija, lengvai surenkami ir keičiami.  

Geriausias pasirinkimas informacijos sklaidai

Informaciniai stendai – optimalus sprendimas, skirtas pateikti įmonei svarbią informaciją. Įprastai informaciniai stendai yra statomi ten, kur juose pateiktą informaciją galėtų pamatyti praeiviai, kuriems ji gali būti aktuali.

 • INFORMACINIAI STENDAI
  anemptytextlline
 • INFORMACINIAI STENDAI
  anemptytextlline
 • INFORMACINIAI STENDAI
  anemptytextlline
 • INFORMACINIAI STENDAI
  anemptytextlline

 

Kompaktiškumas ir mobilumas

Informacinis stendas dėl savo kompaktiškumo gali būti nesudėtingai pernešamas iš vienos vietos į kitą, nes jo karkasas dėl jo gamybai naudojamų medžiagų yra itin lengvas, tačiau stabilus, atsparus žalingam aplinkos poveikiui.

Svarbu – tinkamas išpildymas 

Tam, kad informacija patrauktų dėmesį, informacinis stendas turi ne tik būti gerai matomoje vietoje, nukreipti praeivius tinkama linkme, bet ir būti vizualiai patrauklus, atkreipiantis dėmesį, neperkrautas informacija, tačiau informatyvus, perteikiantis pagrindinę, norimą paskleisti žinutę.

Universalus stendo pritaikomumas

Informaciniai stendai, priklausomai nuo pageidavimų, gali būti gaminami įvairių tipų ir dydžių.

Informaciniai stendai gali būti pastatomi prie biurų, maitinimo, grožio paslaugas teikiančių įmonių, kelionių organizatorių, parduotuvių, prekybos centrų. Tokiu būdu svarbiausia informacija, kurią norite perteikti savo klientams, nepraslys pro jų akis ir paskatins juos pas jus užeiti.

Ilgalaikis naudojimas

MGM Baltic specialistų kuriami stendai pasižymi kūrybiškumu ir profesionaliu reklamos išpildymu. Mūsų gaminami kompaktiški, patvarūs informaciniai stendai leidžia lengvai pakeisti juose pateikiamą informaciją, todėl gali būti naudojami ilgą laiką.

Nuo idėjos iki įgyvendinimo

Jūsų informacinis stendas paseno? Galime jį atnaujinti. Norite užsisakyti naują informacinį stendą, tačiau nežinote, nuo ko pradėti? Kreipkitės į mus – mes jums padėsime išgryninti idėją ir ją pilnai realizuoti.

MGM Baltic specialistai pasiūlys geriausiai jūsų įmonės prekės ženklą atspindinčią stendo dizaino koncepciją, parengs vizualizacijas, sumaketuos ir paruoš tokį informacinį stendą, kokio pageidausite.

Norėdami užsisakyti informacinių stendų gamybą ir montavimą, kreipkitės į mus jums patogiu metu elektroniniu paštu info@mgmbaltic.com arba telefonu +37068611145.