MGM Baltic užsiima reklaminių stendų gamyba jūsų įmonės produkto, prekės ženklo ar reklaminės žinutės pristatymui.

 

 • REKLAMINIAI STENDAI
  anemptytextlline
 • REKLAMINIAI STENDAI
  anemptytextlline
 • Reklaminiai stendai
  anemptytextlline

 

Mūsų gaminių asortimente – įvairių dydžių ir funkcionalumo reklaminių stendų gamyba:

 • mobilūs reklaminiai stendai;
 • ištraukiami roll up stendai;
 • prekybiniai stendai;
 • parodų, ekspoziciniai stendai;
 • informaciniai stendai.

Nedidelė kaina už galimybę būti matomu

Mūsų gaminami reklaminiai stendai savo kaina ir kokybe lenkia ne vieną reklamos gamintoją.

Pagrindinis MGM Baltic gaminamų reklaminių stendų privalumas – maksimalus matomumas už nedidelius kaštus.

Siūlome rinktis įvairių išmatavimų reklaminius stendus, priklausomai nuo jūsų poreikių ir finansinių galimybių.

Lengvas transportavimas, įrengimas

Išskleidžiami, roll up tipo stendai ne tik lengvai suskleidžiami, bet ir pastatomi, todėl jų įrengimas norimoje vietoje reikalauja itin mažų pastangų.

Nedideli reklaminiai stendai dėl savo konstrukcijos pasižymi mažu svoriu, greitai suskleidžiami ir išskleidžiami, paprastai pastatomi, kompaktiški, todėl neužima daug vietos ir yra lengvai transportuojami iš vienos vietos į kitą.

Stendų montavimą patikėkite MGM Baltic komandai

Stendai gali būti vienpusiai, dvipusiai, skirtingų reikalavimų lentynų apkrovoms, pritaikytoms eksponuojamai prekei. Stendai gali būti gaminami viensieniai, dvisieniai, trisieniai ar tiesiog su centre įmontuota atrama. Kiekvienam užsakymui pritaikome geriausią jam tinkantį sprendimą.

Didesnių reklaminių stendų įrengimu (prekybinių stendų, ekspozicinių ir kitų) pasirūpiname patys. Ne tik atliekame projektavimo, gamybos, bet ir montavimo bei išmontavimo darbus. Jei reikia, po ekspozicijos pasirūpiname ir atsakingu išmontuoto stendo utilizavimu.

Svarbiausia – kokybė

Reklaminių stendų gamyba mums yra neatsiejama nuo kokybiškų medžiagų ir profesionalaus gamybos proceso. Stendų gamyboje naudojame  plastiką, MDF plokštes, medį, stiklą, metalą ir net dirbtinį, lietą akmenį. Taip galime užtikrinti savo produkcijos patvarumą ir ilgaamžiškumą.

Naudodami tokias naujausias medžiagų apdirbimo technologijas, kaip pjaustymas ir graviravimas lazeriu, termoformavimas, plastiko lenkimo, klijavimo technologijos, deimantinis poliravimas, CNC frezavimas, galime užtikrinti aukščiausią gaminamų stendų kokybę.

Atsparumas aplinkos poveikiui

Projektuodami stendą ir rinkdami jo gamybai skirtas medžiagas visuomet atsižvelgiame į stendo eksponavimo vietą. Kokybiškai, iš tinkamų medžiagų parengti reklaminiai stendai nebijo žalingo aplinkos poveikio (saulės, lietaus, sniego), todėl gali būti įrengiami ne tik vidaus patalpose, bet ir lauke.

Reklaminiai stendai – svarbiai žinutei

Reklaminiai stendai gali padėti atkreipti potencialių klientų dėmesį į norimą paskleisti reklaminę žinutę. Jie taip pat gali pasitarnauti siekiant pranešti praeiviams apie įmonės prekėms ar paslaugoms taikomas nuolaidas, akcijas ar kitus svarbius pasiūlymus, kurie sudomintų praeivius ar jūsų įmonės, parduotuvės lankytojus.

Mūsų gaminamas mobilus informaciniai stendai suteiks jums galimybę gražiai pateikti ir paskleisti savo reklaminę, informacinę medžiagą konferencijų, seminarų, parodų ar kitų renginių metu.

Reklaminiai stendai – prekės ženklo įvaizdžiui

Reklaminio stendo pagalba galima kurti ir jūsų įmonės, prekės ženklo įvaizdį. Profesionalūs MGM Baltic dizaino specialistai sukurs geriausiai jūsų organizaciją atspindintį ir ją pristatantį reklaminį stendą, kuris didins jūsų žinomumą, kurs pridėtinę vertę jūsų prekės ženklui.

Stendai su jūsų reklama gali būti eksponuojami įvairiose konferencijose, seminaruose, parodose ir kituose renginiuose, biuro prieigose, viešose erdvėse.

Reklamos stendai su papildomais sprendimais

Mūsų dizaineriai ir projektuotojai gamina ne tik įprasto, tradicinio dizaino stendus, bet ir įgyvendina išskirtinio dizaino sprendimus, kurie padėtų patraukti lankytojų dėmesį. Šiam tikslui reklaminiuose stenduose galime pritaikyti interaktyvią reklamą, o taip pat integruoti specialiai stendui pritaikytą apšvietimą su LED diodais ar kitais sprendimais.

Pagalba nuo idėjos iki realizavimo

Sudomino reklamos stendai, tačiau neturite, kas pagamintų jų dizainą? Nesijaudinkite – mūsų komanda pasiruošusi jums padėti.

Galime atnaujinti jūsų seno stendo informaciją, o taip pat sukurti visiškai naują reklaminio stendo dizainą.

Neturite idėjos stendo reklamai? MGM Baltic specialistai išgrynins idėjas, pateiks jų vizualizacijas, sumaketuos ir paruoš tokį reklamos stendą, kuris geriausiai reprezentuotų jūsų prekės ženklą, teikiamas paslaugas ar siūlomas prekes.

Norėdami užsisakyti reklaminių stendų gamybą ir montavimą, kreipkitės į mus jums patogiu metu elektroniniu paštu info@mgmbaltic.com arba telefonu +37068611145