MGM Baltic užsiima šviečiančių ir nešviečiančių tūrinių raidžių gamyba parduotuvių, įmonių iškaboms.

Tūrinė reklama – ne tik prekės ženklo įvaizdžiui

Šviečiančios arba nešviečiančios iškilios, tūrinės raidės dažniausiai kaip tūrinė reklama montuojamos ant prekybos, verslo centrų, įmonių ar parduotuvių, restoranų, kavinių, barų, grožio salonų ir kitų įstaigų fasadų.

 • TURINES RAIDES
  anemptytextlline
 • TURINES RAIDES
  anemptytextlline
 • TURINES RAIDES
  anemptytextlline
 • TURINES RAIDES
  anemptytextlline
 • Turines raides ir logo
  anemptytextlline
 • turines raides
  anemptytextlline
 • turines raides is monolito
  anemptytextlline
 • turine raide
  anemptytextlline
 • termoformuota turine raide
  anemptytextlline
 • turines raides su atvirom dekoratyvinem lemputem
  anemptytextlline
 • priekinio ir galinio pasvietimo turines raides
  anemptytextlline
 • lazeriu pjautas logotipas
  anemptytextlline
 • galinio pasvietimo turines raides
  anemptytextlline

 

Šviečiančios raidės, sumontuotos pastato išorėje, reprezentuoja įmonę, kuria jos ar prekės ženklo įvaizdį.

Turinės raidės gali būti naudojamos ne tik išorės reklamai, bet ir vidaus interjere, taip sukuriant vieningą organizacijos įvaizdį.

Profesionaliai parengtos iškabos su tūrinėmis raidėmis padės jums išsiskirti iš konkurentų, kurti solidų įmonės prekės ženklo įvaizdį ir taps jus reprezentuojančia, vizualia jūsų įmonės, parduotuvės eksterjero bei interjero dalimi, patraukliu jo akcentu.

Šviečianti reklama – dėmesiui patraukti

Įmonės logotipas ar pavadinimas, suformuotas iš tūrinių raidžių, patraukia praeivių dėmesį, kuria prekės ženklo atpažįstamumą.

Šviečiančios raidės su integruotu apšvietimu ne tik pagerina iškabos estetinį vaizdą, bet ir garantuoja, kad ji bus matoma iš toli bet kokiu paros metu.

Įvairūs tūrinių raidžių apšvietimo būdai

Priklausomai nuo gaminamos iškabos, galime pasiūlyti įvairų (pilną, kombinuotą) raidžių apšvietimą, kad būtų užtikrintas maksimalus iškabos matomumas.

Galime jums pasiūlyti įvairius sprendimus iš tūrinių raidžių:

 • Standartinės nešviečiančios tūrinės raidės;
 • Šviečiančios tūrinės raidės;
 • Galinio pašvietimo tūrinės raidės;
 • Pilnai šviečiančios termoformuotos raidės (šviečia visa raidė);
 • Kombinuoto apšvietimo raides (šviečia priekinė, galinė raidės dalis, šonai).

Šviesos šaltiniai – skirtingiems poreikiams

Šviečiančios tūrinės reklamos privalumas – jūsų iškaba tampa matoma ir gerai įskaitoma net ir tamsiuoju paros metu.

Šviečiančios raidės gali būti gaminamos su integruotais LED šviesos moduliais, neoniniu ar liuminescenciniu apšvietimu.

LED moduliai – vienas iš tinkamiausių pasirinkimų tūrinių raidžių iškaboms, nes sunaudoja nedidelį elektros energijos kiekį, yra atsparūs smūgiams, pasižymi ilgaamžiškumu, neskleidžia šilumos, kuri kenktų gaminiui, ir pasižymi įvairia spalvų gama, suteikdami platesnes apšvietimo panaudojimo galimybes.

Neoninis apšvietimas (neoniniai vamzdeliai) yra lengvai montuojamas į tūrines raides, o taip pat pasižymi ryškiomis spalvomis, todėl leidžia įgyvendinti nestandartinius tūrinės reklamos sprendimus.

Liuminescencinis apšvietimas yra tinkamas sprendimas ieškant dienos šviesą primenančio apšvietimo šaltinio, o taip pat – kai norima apšviesti tūrinė reklama yra itin didelio ploto.

MGM Baltic, atsižvelgdama į jūsų poreikius, pritaikys ir sumontuos jūsų tūrinių raidžių projektui tinkamiausius šviesos šaltinius.

Technologijos leidžia preciziškai atkartoti prekės ženklo šriftą

Šviečiančios raidės gali priminti šviesdėžes, tačiau, skirtingai nei pastarosios, tūrinės raidės yra sudėtingesnės, subtilesnės ir išraiškingesnės dėl iškilių, firminį šriftą atkartojančių formų.

MGM Baltic specialistai, dirbdami su naujausiomis technologijomis, gali pagaminti tūrines raides jūsų iškabai, idealiai atkartodami prekės ženklo stilių, raidžių šrifto linkius.

Aukštą MGM Baltic gaminamų šviečiančių iškabų su tūrinėmis raidėmis kokybę lemia profesionalus dizainerių, projektuotojų darbas bei preciziškai atlikta gamyba.

Tūrinių raidžių gamyba atliekama naudojant tokias medžiagų apdirbimo technologijas, kaip pjaustymas, graviravimas lazeriu, termoformavimas, deimantinis poliravimas, CNC frezavimas.

Tinkamos medžiagos užtikrina estetinį vaizdą ir patvarumą

Tinkamai parinktos medžiagos leidžia sukurti patvarią, tačiau funkcionalią konstrukciją, kuri bus gražiai apšviesta ir tarnaus ilgą laiko tarpą.

MGM Baltic tūrinės reklamos gamyboje naudoja plastiką, organinį stiklą, taip pat įvairias kitas medžiagas: stiklą, metalą, medį. Medžiagų pasirinkimas priklauso nuo to, koks planuojamas turinės reklamos apšvietimas, ar norima raides priderinti prie aplinkos, kurioje jos bus tvirtinamos.

Šviečiančių raidžių gamyba galima ir derinant kelias skirtingas medžiagas. Organinis stiklas, apklijuotas permatoma PVC plėvele, yra naudojamas priekinių tūrinių raidžių gamybai, o galinei daliai – neperšviečiamas plastikas. Tačiau, atsižvelgiant į konkretų projektuojamą gaminį, gamybos procese gali būti panaudojamas ir platesnis medžiagų asortimentas. Vienam gaminiui dėl jo patvarumo ir reikiamų savybių gali būti panaudojamos kelios skirtingos medžiagos.

Mūsų gaminamos šviečiančios raidės dėl jų gamybai parinktų tinkamų medžiagų yra atsparios žalingam aplinkos poveikiui, staigiems temperatūros pokyčiams, todėl pasižymi ilgu tarnavimo laikotarpiu, nereikalauja dažno atnaujinimo.

Įgyvendinsime visą projektą nuo idėjos iki montavimo

Norite užsisakyti naują iškabą su tūrinėmis raidėmis ar atnaujinti senąją? Susisiekite su mumis ir mūsų komanda pasiūlys jūsų įmonei tinkamiausią dizaino, techninio išpildymo sprendimą, parinks medžiagą, iš kurios bus gaminamos tūrinės raidės, formą, dydį, spalvą.

MGM Baltic komanda atliks visą darbą nuo vizualizacijos parengimo, projektavimo iki jūsų iškabos sumontavimo ir pakabinimo. Esant poreikiui, suderinsime tūrinių raidžių iškabos projektą su savivaldybe.

Norėdami užsisakyti šviečiančios ar nešviečiančios tūrinės reklamos, raidžių, iškabų gamybą ir montavimą, kreipkitės į mus jums patogiu metu elektroniniu paštu info@mgmbaltic.com arba telefonu +37068611145