MGM Baltic siūlo itin plataus spektro paslaugas. Naudodami moderniausius įvairių medžiagų apdirbimo būdus, stakles galime užtikrinti aukštos kokybės gaminius iš aukščiausios rūšies medžiagų.

MGM Baltic teikia plataus spektro paslaugas

MGM Baltic specialistai padės jums parengiant produktų gamybos projektus, padės parinkti jiems tinkamiausias medžiaga, apdirbimo procedūras, technologijas.

Mes savo klientui siūlome plataus spektro paslaugas, apimančias medžiagų apdirbimą mūsų turimomis technologijos, dizainą, gaminių projektavimą, gamybą ir montavimą.

Mūsų paslaugą renkasi žinomi verslo centrai, biurai, parduotuvės, prekybos centrai, restoranai, naktiniai klubai, degalinės, gamybinės ir kitos įmonės.

Esant poreikiui, galime pateikti mūsų turimų įrengimų technines charakteristikas, kad prieš gamindami gaminį ar užsakydami medžiagos apdirbimo paslaugą, galėtumėte įsitikinti, ar jums tiktų mūsų turima technika ir jos galimybės.

Vakuuminis formavimas

MGM Baltic savo klientams teikia termoformavimo ir vakuuminio formavimo paslaugas. Galime pasiūlyti termoformavimą ir vakuuminį termoformavimą. Abu šie metodai taikomi karščiu ...

Plačiau »

CNC frezavimas

CNC staklėmis atliekame kokybiškas įvairių medžiagų frezavimo paslaugas

Plačiau »

Pjovimas lazeriu

Atliekame lazerinio pjovimo ir graviravimo paslaugas

Plačiau »

Plastiko poliravimas

Atliekame deimantino poliravimo paslaugas gaminant aukščiausios kokybės gaminius

Plačiau »

Reklamos apšvietimo montavimas

Instaliuojame LED ir liuminescencinį apšvietimą vizualinės reklamos, marketingo projektuose

Plačiau »

Lipnios plėvelės ir reklaminiai lipdukai

Klijuojame reklaminę ir techninę plėvelę ant įvairių paviršių

Plačiau »

Plastiko lenkimas

Lankstome visų tipų plastikus

Plačiau »

Plastiko klijavimas

Kokybiškai klijuojame įvairių tipų plastikus naudojant skirtingas klijavimo technologijas

Plačiau »

Šilkografija

Siūlome šilkografijos paslaugas

Plačiau »

Montavimas ir aptarnavimas

Montuojame ir aptarnaujame garantiniu laikotarpiu savo pagamintus gaminius

Plačiau »

 

MGM Baltic teikiamos paslaugos verslui  

CNC frezavimas

Specialiomis staklėmis atliekamas automatinis medžiagos apdirbimas, kai freza, besisukdama aplink savo ašį, pagal kompiuteriu valdomus parametrus galingu lazeriu išpjauna gaminį iš medžiagos plokštės. Mūsų turimos staklės leidžia išfrezuoti norimą dydį, formą ar atvaizdą ant pasirinktos medžiagos.

Dažniausiai CNC frezavimo būdu apdorojama mediena, organinis stiklas, plastikas.

Pjovimas lazeriu

Lazerinis pjaustymas leidžia išpjauti norimos formos, dydžio gaminį greitai, kokybiškai, užtikrinant išskirtinį tikslumą ir precizišką net ir smulkiausių detalių pjovimą. Lazeriu gali būti pjaustomas organinis stiklas, MDF plokštės, medžio masyvas, dirbtinis akmuo (Corian), įvairūs plastikai (PMMA, PET-G, PP).

Dažymas ir apklijavimas lipnia plėvele

Dažome gaminius specialiais, medžiagai, iš kurios pagamintas produktas, geriausiai tinkančiais dažais, atspariais aplinkos poveikiui ir užtikrinančiais reprezentatyvią gaminio išvaizdą visą jo tarnavimo laikotarpį. Dažome visus paviršius. Taip pat gaminių apipavidalinimui naudojama lipni plėvelė. Ja apipavidalinami reklamos gaminiai, automobiliai, reklaminiai baldai ir kiti gaminiai.

Plastiko poliravimas

Deimantinio poliravimo staklėmis poliruojamos organinio stiklo, plastiko detalės, norint išgauti nepriekaištingą ir idealų kraštinės skaidrumą, žvilgesį.

Termoformavimas  ir vakuuminis formavimas

Karšto formavimo metu plastikui suteikiama norima forma. Termoformavimą derindami su vakuuminiu formavimu galime iš plastiko išgauti unikalius tūrinius gaminius. Termoformavimo būdu apdorojame organinį stiklą, polikarbonatą, įvairius kitus plastikus.

Plastiko klijavimas

Naudodami aukščiausios kokybės klijus ir technologijas sujungiame atskiras plastiko detales į vieną gaminį. Klijuojame įvairaus storio ir visų rūšių plastiką.

Plastiko lenkimas

Iš įvairaus storio organinio stiklo bei plastiko, pasitelkdami specialias stakles, lankstome  pageidaujamų formų gaminius: stovelius, laikiklius, įvairias technines detales.

Plastiko lenkimas atliekamas karštuoju (terminis formavimas) arba šaltuoju būdu. Organinio stiklo lenkimas – viena iš populiariausių mūsų lenkimo paslaugų, tačiau lenkimo staklėmis galime apdoroti gaminius, pagamintus ir iš polistirolo, polipropileno, polietileno, polikarbonato, polivinilchlorido (PVC), poliesterio bei kitų plastikų.

Šilkografija

Tiesioginiu arba perkeliamuoju būdu atliekame spaudą ant norimo gaminio. Šiuo būdu spauda naudojama ant įvairių tekstinės gaminių, popieriaus, kartono, PVC tento, įvairių plastikų, medienos, odos, stiklo, metalų.

Dizainas, maketavimas ir projektavimas

Visi maketavimo darbai yra atliekami profesionalios MGM Baltic dizainerių komandos, dirbančios su naujausiomis 3D ir kitomis dizaino programomis. Pateikiame ne tik idėją, pirmines eskizines vizualizacijas, bet ir gaminio projektą, brėžinius, pagal kurį bus pagamintas gaminys.

Gamyba ir montavimas

Gaminame ne tik unikalius, vienetinius, masinės gamybos produktus, bet ir užsiimame reklamos gamyba. Galime pasiūlyti gaminio gamybą nuo prototipo parengimo iki galutinio produkto.

Taip pat tarp mūsų teikiamų paslaugų – reklamos gaminių montavimo paslaugas visoje Lietuvoje ir užsienio valstybėse. Montuojame ne tik stendus, pilonus, reklamines iškabas, bet ir parodų salas, ekspozicinius stendus, padėdami savo klientams pasiruošti parodoms bet kurioje užsienio valstybėje.

Norėdami užsisakyti mūsų siūlomas paslaugas, kreipkitės į mus jums patogiu metu elektroniniu paštu info@mgmbaltic.com arba telefonu +37068611145