MGM Baltic savo klientams siūlo CNC (computer numerical control) frezavimo paslaugą.

CNC frezavimas – automatinis, itin tikslus medžiagų apdirbimo būdas

CNC frezavimas – vienas efektyviausių ir tiksliausių medžiagų apdirbimo būdų, kuomet šalinant medžiagą gaunama norima forma. CNC frezavimas atliekamas specialiomis staklėmis, kurias sudaro freza, besisukanti aplink savo ašį (grąžtas), pagal kompiuterio valdomus parametrus galingu lazeriu pjaustanti medžiagą,  ir stalas, ant kurio dedamas ruošinys, medžiagos plokštė.

 • CNC frezavimas
  anemptytextlline
 • CNC frezavimas 2
  anemptytextlline
 • CNC frezavimas
  anemptytextlline
 • CNC frezavimas
  anemptytextlline
 • CNC frezavimas
  anemptytextlline
 • CNC frezavimas
  anemptytextlline
 • CNC frezavimas
  anemptytextlline
 • CNC frezavimas
  anemptytextlline
 • CNC frezavimas
  anemptytextlline

 

MGM Baltic turimos CNC staklės yra skirtos išfrezuoti norimą dydį, formą, kampą ar atvaizdą ant pageidaujamos medžiagos.

CNC frezavimas savo kaina yra patrauklus ir itin ekonomiškas, kai  reikia pigiai, greitai apdoroti įvairias medžiagas ir iš jų pagaminti produktus.

CNC frezavimas tinkantis ir vienetiniai, ir masinei gamybai.

Mūsų CNC frezavimo staklių ypatybės:

 • procesas pilnai automatizuotas (nereikalinga operatoriaus priežiūra);
 • 2×4 m darbinis stalas leidžia atlikti didelių gabaritų medžiagų frezavimo darbus;
 • naudojant galingą 9.0 kw suklį yra galimybė išpjauti 100 mm storumo medžiagas, išlaikant aukštą pjovimo kokybę;
 • 3 ašių staklės su 40 cm Z ašies aukščiu, leidžiančiu išpjauti iki 40 cm 3D gaminius (yra galimybė gaminti ir didesnius gaminius, skeliant juos į kelias dalis);
 • frezavimas atliekamas 0.1 mm tikslumu, kruopščiai išpjaunant net mažiausias detales;
 • yra daugiafunkcinės: leidžia atlikti ne tik frezavimo, bet ir obliavimo, gręžimo, drožimo, sriegimo ir t.t darbus.;
 • kokybiškas smulkių 2D ir 3D detalių CNC frezavimas, leidžiantis išgauti bet kokios formos detalę ar visą gaminį..

CNC frezavimui paklūsta didelė medžiagų įvairovė

CNC frezavimo staklėmis galima apdoroti itin didelį medžiagų spektrą. Kiekviena medžiaga yra skirtinga savo kietumu ir kitomis savybėmis, todėl jos apdorojimo laikas taip pat gali skirtis. CNC frezavimas dėl galimybių apdoroti platų spektrą medžiagų yra itin universalus apdorojimo būdas.

Pas mus galima užsisakyti beveik bet tokios medžiagos plokštės frezavimą: nuo organinio stiklo, natūralios medienos, CORIAN akmens iki MDF ir LMDP ar aliuminio plokščių, gumos, PVC dangos (linoleumo).

Dažniausiai CNC frezavimo staklėmis apdorojama mediena, organinis stiklas, plastikas.

Medienos frezavimas

Medžio plokštės frezavimas naudojamas norint atlikti sudėtingus raižymo, drožimo darbus, kuriuos būtų per sunku atlikti rankomis ar darbas užimtų pernelyg daug laiko.

Medienos frezavimas tinka interjero, reklaminių, ekspozicinių baldų projektų įgyvendinimui, išskirtiniams dizaino elementams išgauti. CNC frezavimo staklėmis galima frezuoti medienų drožlių ir plaušo plokštes, įvairią fanerą, OSB plokštę, baldinę furnitūrą, laminuotą MDF ir MPP, medžio masyvą, taip pat galimas MDF frezavimas.

Organinio stiklo frezavimas

Organinio stiklo pjaustymas frezavimo būdu leidžia iš akrilo išgauti itin smulkias detales, o medžiaga lengvai pasiduoda apdorojimui.

Organinio stiklo pjovimas frezavimo būdu leidžia išgauti itin platų spektrą detalių: nuo stovelių, iškabų, prekybinių lentynų, pakabukų, dėklų iki nestandartinio dizaino produktų.

Plastiko frezavimas

Plastikas yra lengvai pritaikomas bet kokių gaminių gamyboje, o plastiko pjaustymas frezuojant yra vienas iš geriausių jam apdoroti būdų. CNC frezavimo staklėmis išfrezuotus plastiko gaminius (PVC plokštes, pakietintą polistirolą, technologinius plastikus) lengva gręžti, lenkti, jungti, suteikti norimą formą.

Plastiko pjovimas CNC frezavimo staklėmis gali būti puikiai pritaikomas ne tik reklamos iškabų, stendų, kitų reklamos priemonių, bet ir baldų gamyboje (baldų fasadų formavimui, stalviršių pjovimui ir apdirbimui), interjero ir eksterjero detalių, įvairių prototipų, smulkių techninių detalių gamybai.

Visos frezavimo paslaugos – vienoje vietoje

MGM Baltic teikiamos CNC frezavimo paslaugos yra skirtos ir mažos apimties, ir didelio tiražo gaminių projektams. Konsultuojame, teikiame dizaino ir projektavimo paslaugas, padedame parinkti medžiagas, įgyvendinti užsakymą, gaminame įvairius gaminius.

Taip pat teikiame ne tik frezavimo, bet ir pilną gaminių gamybos paslaugą nuo idėjos, prototipo projekto derinimo, testavimo iki masinės suprojektuotų gaminių gamybos.

CNC frezavimas atliekamas Vilniuje.

Norėdami užsisakyti CNC frezavimo paslaugas, kreipkitės į mus jums patogiu metu elektroniniu paštu info@mgmbaltic.com arba telefonu +37068611145