MGM Baltic, naudodamiesi naujausiomis deimantinio poliravimo staklėmis, poliruoja įvairių dydžių ir matmenų plastikus.

Deimantinis plastiko poliravimas – modernus plastiko apdirbimo būdas

Deimantinis poliravimas – deimantiniu būdu poliruojamos organinio stiklo detalės norint išgauti nepriekaištingą ir idealų kraštinės skaidrumą. Deimantinis poliravimas plastiko kraštinėms suteikia išskirtinį žvilgesį ir prabangą.

  • Deimantinis poliravimas
    anemptytextlline
  • Deimantinis poliravimas
    anemptytextlline

 

Poliravimo metu išgaunamos išskirtinės savybės

Visą poliravimo procesą atlieka specialios deimantinio poliravimo staklės, kurios leidžia automatizuoti visą plastiko apdirbimo procesą.

Deimantinis plastiko poliravimas leidžia:

  • dėl automatizuoto proceso pasiekti aukščiausią poliravimo kokybę;
  • išgauti išskirtinę permatomą gaminio išvaizdą;
  • išgauti matinę išvaizdą (matinis poliravimas);
  • atlikti poliravimą kampu nuo – 5º iki + 60º.

Derinant skirtingas poliravimo technikas išgaunamas maksimalus rezultatas

MGM Baltic specialistai, turėdami ilgametę patirtį plastiko apdirbimo ir gaminių iš jų gaminimo srityje, gali pasiekti maksimalių rezultatų plastikų briaunas poliruodami deimantinėmis poliravimo staklėmis, o sunkiai pasiekiamų vietų poliravimui pasitelkdami specialią poliravimo pastą ar lydimą specialiu degikliu su liepsna.

Organinio stiklo poliravimas atskleidžia geriausias medžiagos savybes

Geriausias deimantinio poliravimo savybes galima atskleisti poliruojant organinį stiklą, dekoratyvinį organinį stiklą, SAN ir monopolikarbonatą.

Organinis stiklas lengvai pasiduoda deimantiniam poliravimui, yra tvirtas, atsparus UV spinduliams, pažeidimams, žalingam aplinkos poveikiui ir yra ilgaamžis. Todėl gaminiai iš organinio stiklo apdirbami deimantinio poliravimo būdu lengvai, o jų tarnavimo laikas yra ilgas.

Visos paslaugos – vienoje vietoje. 

Galime jums pasiūlyti ne tik deimantinio poliravimo paslaugą, bet ir pilną paketą nuo gaminio idėjos, projektavimo, maketavimo, medžiagų parinkimo iki gamybos.

Taip pat deimantinio poliravimo būdu atnaujiname senus gaminius, suteikiame jiems prarastą žvilgesį, skaidrumą.

Norėdami užsisakyti plastiko poliravimo paslaugas, kreipkitės į mus jums patogiu metu elektroniniu paštu info@mgmbaltic.com arba telefonu +37068611145