MGM Baltic klijuoja įvairius plastikus su specialiai tam skirtais klijais.

Plastiko klijavimas – jūsų gaminiams

Užtikriname plastiko tvirtumą bei patvarumą, sujungimuose naudodami tik aukščiausios rūšies klijus ir technologijas.

Plastiko klijavimas įprastai naudojamas gaminti iš atskirų detalių jungiamus gaminius: dėžes ir dėžutes, informacinius, reklaminius stovelius, reklamos gaminius (tūrines raides, iškabas).

Klijuojame įvairaus storio ir rūšių plastiką.

  • Plastiko klijavimas
    anemptytextlline
  • Plastiko klijavimas
    anemptytextlline
  • Plastiko klijavimas
    anemptytextlline

 

Parenkame jūsų gaminiui geriausiai tinkančius klijus

Plastiko klijavimas atliekamas naudojant specialius klijus. Mūsų naudojami plastmasės ir organinio stiklo klijai yra aukščiausios kokybės, užtikrinantys ilgalaikį gaminio patvarumą ir stabilumą.

Klijavimui pasitelkiame tirpstančius arba polimerizuojančius klijus.

Tirpstantys plastmasės klijai, tirpdami ant paviršiaus, ant kurios buvo paskirstyti, stipriai susijungia polimerinėmis grandinėmis. Šis klijų tipas užtikrina suklijuoto gaminio patvarumą net ir lauko sąlygomis.

Polimerizuojantys klijai plastmasei yra veikiami cheminių reakcijų, kylančių dėl aplinkos sąlygų. Nuo saulės, UV spindulių kietėdami, jie sukuria naujas polimerų grandines ir susijungia jomis su kitomis. Šie klijai suklijuoja paviršius itin preciziškai ir užtikrina gaminio patvarumą bei atsparumą.

Kiekvienas klijuojamas plastikas pasižymi unikaliomis, tik jam būdingomis savybėmis. Kiekvieno gaminio klijavimui parenkame tinkamiausius klijus, atsižvelgdami ne tik į klijuojamą medžiagą, bet ir aplinkos sąlygas, kuriose gaminys bus laikomas.

Gaminame bei klijuojame net ir itin sudėtingas gaminių konstrukcijas

Patikėdami mums savo gaminių klijavimą, galėsite būti tikri, kad MGM Baltic specialistai paslaugą atliks ne tik greitai, bet ir kokybiškai.

MGM Baltic specialistai gali ne tik suklijuoti jūsų turimas, paruoštas detales, bet ir pasiūlyti gaminio idėją, suprojektuoti jį, parengti vizualizaciją, pagaminti jo prototipą ir galutinį gaminį, nesvarbu, kiek skirtingų detalių jį sudarytų.

Norėdami užsisakyti plastiko klijavimo paslaugas, kreipkitės į mus jums patogiu metu elektroniniu paštu info@mgmbaltic.com arba telefonu +37068611145