MGM Baltic iš įvairaus storio organinio stiklo bei plastiko lanksto pageidaujamų formų stovelius, laikiklius ir kitas technines detales.

Plastiko lenkimas – įvairaus plastiko asortimentui

Plastiko ir organinio stiklo lenkimas atliekamas karštuoju (terminis formavimas) arba šaltuoju būdu, naudojant specialiai tam pritaikytas stakles.

 • Plastiko lenkimas
  anemptytextlline
 • Plastiko lenkimas
  anemptytextlline
 • Plastiko lenkimas
  anemptytextlline
 • Plastiko lenkimas
  anemptytextlline
 • Plastiko lenkimas
  anemptytextlline
 • Plastiko lenkimas
  anemptytextlline

 

Kiekvienas plastikas turi tam tikras fizikines savybes, nuo kurių priklauso jo lenkimui pasitelkiamas būdas. MGM Baltic specialistai patars, kuris būdas būtų jums tinkamiausias.

Galime pasiūlyti tokių medžiagų lenkimą, kaip: polistirolas, polipropilenas, polietilenas, polikarbonatas, polivinilchloridas (PVC), organinis stiklas arba akrilas, poliesteris ir daugelį kitų plastikų.

Plastiko formavimas karštu būdu – preciziškai kokybei

Plastiko terminis lankstymas atliekamas šildant medžiagą iki tam tikros temperatūros, kuriai esant ji yra paslanki ir gali būti lenkiama į norimą formą. Profesionalios staklės leidžia kaitinti tik norimą lenkiamo gaminio vietą. Atlikus karštą lenkimą gaminys atvėsinamas. Terminis formavimas leidžia atvėsusį ir įgavusį formą gaminį vėl keisti jį pakartotinai kaitinant ir formuojant staklių pagalba.

Norint, kad karšto lenkimo būdu medžiagai nebūtų pakenkta, naudojame profesionalias, specialiai plastiko lenkimui skirtas stakles.

Plastiko lenkimas ir organinio stiklo formavimas – įvairiems produktams 

Plastiko lankstymas dažnai naudojamas stovelių, laikiklių, informacinių stovų, įvairių reklaminių stovų parduotuvėms, prekybos centrams, vaistinėms ir kitoms įstaigoms, dėžučių gamybai, įvairių interjero elementų, prototipų, maketų, pramoninių detalių iš organinio stiklo gamybai.

Mūsų turimos technologijos leidžia išlankstyti ne tik įprastus, bet ir sudėtingus gaminius.

Siūlome pilną paslaugų paketą 

Galime jums suteikti ne tik gaminio lenkimo paslaugą, bet ir jo projektavimą, gamybą, apipavidalinimą, naudojant kitas technikas (šilkografija, apklijavimas lipnia plėvele, spauda).

Norėdami užsisakyti plastiko lenkimo paslaugas, kreipkitės į mus jums patogiu metu elektroniniu paštu info@mgmbaltic.com arba telefonu +37068611145