– Esant susiklosčiusiai Covid-19 situacijai Lietuvoje ir atsiradus reikalavimui prekybos vietose dezinfekuoti rankas, siūlome Jums įsigyti mūsų gamybos kokybiškus dezinfekcinius stovus, kurie yra dažyti milteliniu būdu su reguliuojamom kojelėm, taip pat dėl patogumo pritaikyta A4 formato įmautė kliento informacijai.

MGM Baltic, atsižvelgdami į klientų pageidavimus, gamina įvairaus dizaino reklaminius stovus, tinkančius prekės ženklo reprezentacijai renginiuose.  

Reklaminiai stovai geriausias sprendimas reprezentacijai renginiuose

Klasikinio ar modernaus dizaino reklaminiai stovai padeda reprezentuoti įmonę, jos prekes ar paslaugas parodų, pristatymų, seminarų, konferencijų metu. Kokybiškai parengti reklaminiai stovai puikiai atlieka savo funkciją įvairiuose renginiuose, vykstančiuose ir patalpose, ir lauke.

 • dezinfekcinio skysčio stovas
  anemptytextlline
 • REKLAMINIAI STOVAI
  anemptytextlline
 • REKLAMINIAI STOVAI
  anemptytextlline
 • REKLAMINIAI STOVAI
  anemptytextlline
 • REKLAMINIAI STOVAI
  anemptytextlline
 • REKLAMINIAI STOVAI
  anemptytextlline
 • REKLAMINIAI STOVAI
  anemptytextlline
 • REKLAMINIAI STOVAI
  anemptytextlline
 • REKLAMINIAI STOVAI
  anemptytextlline
 • REKLAMINIAI STOVAI
  anemptytextlline
 • REKLAMINIAI STOVAI
  anemptytextlline

 

Didžiausias privalumas – reklaminių stovų mobilumas

Mobilus reklaminis stendas yra tinkamiausias sprendimas, jei norima greitai, be didelių investicijų papuošti erdvę savo įmonės ar parduodamos produkcijos, teikiamų paslaugų reklama.

Lengvai transportuojami ir pastatomi mobilūs stendai nereikalauja didelių pastangų juos įrengiant. Lengvai išskleidžiama konstrukcija leidžia greitai įrengti savo reklamą bet kurioje vietoje be jokių specialių priemonių tvirtinimui.

Reklamos stovai – lengvai pritaikomi bet kokiai reklamai

Kiekvienas mūsų gaminamas stovelis – unikalus ir pritaikytas jūsų poreikiams ir prekės ženklui.

Reklaminiai stovai bei stendai yra tinkami plakatams, skelbimams, įmonės prekės ženklo populiarinimui, o taip pat ir prekių, paslaugų pristatymui ar specialių pasiūlymų skelbimui.

Kiekvienas MGM Baltic pagamintas reklaminis stovas ar stovelis ir jo dizainas atspindės jūsų įmonės prekės ženklą ir bus sukurtas taip, kad vizualiai derėtų prie erdvės, aplinkos, kurioje jis bus pastatomas.

Reklaminiai stovai – ir informacijos pateikimui, ir prekių pristatymui

Vieni dažniausiai pas mus užsakomų stovų – ištraukiami stendai ar dar vadinami roll up stendai. Tai – gan populiarus konferencinis stovas. Ištraukiami stendai yra patogūs gabenti į įvairius renginius, nes yra lengvai suskleidžiami, todėl neužima daug vietos.

Mūsų gaminamas mobilus informacinis stovas ar stovėlis, reklaminiai stoveliai brošiūroms suteiks jums galimybę gražiai pateikti ir paskleisti savo reklaminę, informacinę medžiagą konferencijų, seminarų, parodų ar kitų renginių metu.

Visi mūsų reklaminiai, informaciniai, brošiūrų stovai, pagaminti iš patvarių, tačiau lengvų medžiagų leis lengvai juos perkelti iš vienos vietos į kitą.

MGM Baltic gaminami stoveliai produktams – modernus sprendimas produktų ar prekių eksponavimui. Tai yra puikus pasirinkimas turint nedidelėje erdvėje pristatyti savo įmonės prekes. Patogus stovo dizainas padeda išryškinti prekę ir pritraukti potencialių klientų dėmesį.

Reklaminis stovelis – nuo idėjos iki jos realizavimo

Norite pasigaminti reklaminį stovą, tačiau nežinote nuo ko pradėti? Susisiekite su mumis, o mes savo ruoštu pasiūlysime jums tinkamiausius sprendimus.

MGM Baltic suteikia pilną reklamos maketavimo ir stovelio projektavimo paslaugą nuo koncepcijos ir idėjos išgryninimo iki pilno jos įgyvendinimo.

Norėdami užsisakyti reklaminių stovų gamybą, kreipkitės į mus jums patogiu metu elektroniniu paštu info@mgmbaltic.com arba telefonu +37068611145